• Egzamin ósmoklasisty 2023

    Cała społeczność szkolna z Przybrodzkiej 1 trzyma kciuki za ósmoklasistów. Jesteśmy z Wami naszymi myślami. Będzie dobrze!
   • Przedszkole Zaczarowana Łąka w Mrowinie!!!

    25 kwietnia br. Rada Gminy Rokietnica podjęła Uchwałę o nadaniu Przedszkolu w Mrowinie imienia Zaczarowana Łąka. Oficjalna uroczystość nadania imienia nastąpi 27 maja.
   • Olimpiada Sportowa 6-Latków

    Serdecznie zapraszamy do kibicowania wszystkich chętnych na Olimpiadę Sportową 6-Latków, która odbędzie się 6 czerwca w Szkole Podstawowej w Cerekwicy
   • Rekrutacja do Szkoły Podstawowej

    UWAGA !!! W zakładce REKRUTACJA znajdują się wszystkie potrzebne informację związane z naborem dzieci do szkoły podstawowej na nowy rok szkolny 23/24 - Zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci przyjętych do szkoły na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 6 czerwca br. w szkole o godz. 17.00 !!!
    Czytaj więcej
  • Aktualności

     • Drużyna RR przy pracy

      Ciekawi Was może co ścisłe grono Drużyny RR robiło u Pana Dyrektora❓❓

      Na pewno debatowało o ważnych sprawach, bo spotkali się już o 7:30 rano w piątek 😱😱‼️‼️

      Sprawy szkolne, wydatkowanie pieniędzy na rzeczy pilne i niezbędne dla uczniów i plany na Nowy Rok Szkolny 2022/2023 👍👍👍

      Brawo Drużyna RR 👏👏👏👍👍😁😁😁

     • Sprzątać każdy może, czyli przedszkolaki z Mrowina w akcji!

      16-go września PRZEDSZKOLE W MROWINIE ruszyło z akcją SPRZĄTANIE ŚWIATA 2022 🌏 Zgodnie z planem każda grupa wyposażona w odpowiedni sprzęt (worki na śmieci i rękawiczki) będzie sprawowała PATROL SPRZĄTAJĄCY na terenie naszej miejscowości, aby ją oczyścić z zalegających śmieci🌏Udział w akcji został poprzedzony zajęciami dydaktycznymi, które przybliżyły dzieciom tematykę ekologii, segregacji śmieci oraz recyklingu 💚💚💚 Zobaczcie jak, Biedronki i Motyle wyruszyły w teren i dzielnie wysprzątały okolice przedszkola oraz placu zabaw Karramba.

     • DRUŻYNA RR SERDECZNIE ZAPRASZA NA OGNISKO INTEGRACYJNE ‼️🔥‼️🔥‼️🔥😁👍

      Czy już zdążyliście zapisać datę w swoich kalendarzach ❓❓

      START: 30 WRZEŚNIA (PIĄTEK) G. 17:00 🔥🔥🔥🔥😁😁 🕔🕔🕔

      Ognisko Integracyjne to coroczna impreza organizowana przez Radę Rodziców z początkiem roku szkolnego w celu zapoznania się i zintegrowania naszej stale powiększającej się społeczności Szkoły 🤸😁🏫
      Zapraszamy wszystkich, a w szczególności dzieci z rodzicami z klas najmłodszych 1-3. Nie może oczywiście zabraknąć i rodzeństwa 🙂👍👍👫

     • NOC NAUKOWCÓW - 30 września 2022

      30 września 2022 roku odbędzie się kolejna edycja Nocy Naukowców 2022 w Poznaniu.

      Wydział Matematyki i Informatyki UAM jak zawsze oferuje wiele atrakcyjnych wykładów, warsztatów i pokazów.

      W tym roku wyjątkowo rejestracja odbywa się dwoma drogami:

     • DRUŻYNA RR ‼️

      Wieczorową porą dnia 7.09. pierwsze zebranie w roku szkolnym 2022/2023 odbyła nasza Drużyna RR czyli Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Cerekwicy 👏👍

      W skład RR wchodzą przedstawiciele trójek klasowych, których skład corocznie ustalany bywa na pierwszym zebraniu z wychowawcą.

     • Tenis stołowy. Przygoda na lata!

      Tradycyjnie w czasie wakacji zawodnicy zrzeszeni w Uczniowskim Klubie Sportowym "Słowian" Mrowino wyjechali na obóz sportowy organizowany wspólnie z Klubem Sportowym Tenisa "Rataje 50". W dziewięciodniowym zgrupowaniu w Koźminie Wielkopolskim wzięli udział zawodnicy, którzy zupełnie niedawno rozpoczęli treningi, jak i ci, którzy grają w tenisa od lat, reprezentują UKS Mrowino na wielu turniejach i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Obóz był świetną okazją do nabywania nowych umiejętności i szlifowania formy przed rozpoczynającym się nowym sezonem. Zawodnicy znaleźli również czas na rekreację. Wkrótce "wypoczęci i uśmiechnięci" rozpoczną regularne treningi.

     • Organizacja ruchu przy szkole

      Powyżej mapka poglądowa dotycząca organizacji ruchu pod szkołą.

      1. Wyjazd z parkingu szkolnego na ulicę Przybrodzką (pierwszy od ulicy Szamotulskiej)

      2. Wjazd na teren szkoły od ulicy Przybrodzkiej (drugi od ulicy Szamotulskiej)

      3. Strefa przed szkołą przeznaczona wyłącznie dla ruchu pieszego (zakaz poruszania się i parkowania dla pojazdów mechanicznych!!!)

     • Bezpieczna droga do szkoły!!!

      Szanowni Rodzice i Opiekunowie, zbliża się rozpoczęcie roku szkolnego. Serdecznie prosimy o przypomnienie swoim pociechom zasad bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. W obrębie szkoły na bardzo ruchliwej drodze wojewódzkiej są dwa przejścia dla pieszych: przy kościele i przy cmentarzu. Prosimy rodziców szczególnie dzieci z młodszych klas o wybranie optymalnej drogi do szkoły i jej wspólne pokonanie razem z dzieckiem przed rozpoczęciem roku szkolnego.

     • Dojazd do szkoły

      Informujemy, że do korzystania z autobusu szkolnego "gimbusa", uprawnione są dzieci przedszkolne w wieku 5 i 6 lat oraz uczniowie klas 1-3. Uczniowie klas 4-8 mogą korzystać z autobusów liniowych bezpłatnie, jeśli posiadają ważną legitymację szkolną (do końca września). Wkrótce poinformujemy Państwa o rozwiązaniach dla uczniów klas 4-8, które będą obowiązywać od października.

    • Początek roku szkolnego. Bieżące komunikaty
     • Początek roku szkolnego. Bieżące komunikaty

      W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem nowego roku szkolnego przypominamy i informujemy:

      1) Inauguracja roku szkolnego 2022/23 odbędzie się w trzech turach, zgodnie z podanym wcześniej harmonogramem;

      2) 1 września, podobnie jak ostatniego dnia roku szkolnego, obowiązuje odświętny strój, poprzez który podkreślamy wyjątkowość tych wydarzeń. UWAGA! Nie musi on być tożsamy ze strojem galowym (ten ostatni jest wymagany z okazji 11 listopada i przy obchodach świąt majowych).

     • Rozpoczęcie roku szkolnego - 1 września 2022 r.

      Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów na inaugurację roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Cerekwicy. Będzie ona przebiegała zgodnie z poniższym harmonogramem:

      godz. 8.00 - klasy 1a, 1b, 1c, 1d z rodzicami

      godz. 9.30 - klasa 2b

      godz. 10.00 - klasy 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 4a, 4b, 4c

     • INFORMACJA DLA RODZICÓW KLAS PIERWSZYCH

      Szanowni Państwo,

      mailowo otrzymaliście informację o tym, do której klasy zostało przyjęte Wasze dziecko oraz kto będzie wychowawcą tego oddziału. Skład klas pierwszych na rok 2022/2023 jest już wywieszony na drzwiach budynku.

      Dyrekcja ZSP Cerekwica

     • Sportowo-artystyczne zakończenie wakacji

      Stowarzyszenie "Motyl" Integracja Międzypokoleniowa wraz z partnerami: OPS Mrowino, OSP Przybroda, Kołem Gospodyń Wiejskich "Heksy i Gzuby" z Mrowina oraz Szkołą Podstawową im. Przyjaciół Ziemi w Cerekwicy zapraszają na sportowo-artystyczne zakończenie wakacji.

      W ostatnią sobotę sierpnia odbędzie się bieg terenowy z przeszkodami po drogach leśnych i polnych w Cerekwicy a na zakończenie ognisko. Wydarzeniem towarzyszącym będzie wernisaż prac stworzonych w pracowni ceramicznej, modelarskiej i krawieckiej w BAZIE Pracowni Spotkań Twórczych. To tylko niektóre z atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy. Do zobaczenia od 15.00 w sobotnie popołudnie 27 sierpnia!

     • 4-8.07.2022 Kolejna edycja "Lata w szkole" już za nami.

      Dziękujemy uczestnikom tegorocznego 'Lata w szkole" oraz wszystkim osobom, które pomogły w realizacji tego przedsięwzięcia, a było to tak:

      Poniedziałek – całodniowa wycieczka do Rogowa;
      Wtorek – warsztaty ceramiki użytkowej, warsztaty kulinarne (kuchnia wegańska), warsztaty plastyczno-teatralne;
      Środa – wycieczka do kina, majsterkowanie z Knock-Knock.
      Czwartek – warsztaty krawieckie, zabawa masami plastycznymi, pokaz iluzjonisty.
      Piątek – Dzień Sherlocka Holmesa, gra terenowa, pokaz tańca nowoczesnego z kursem dla dzieci i młodzieży, mecz uczniowie kontra Champion SC.

     • 24.06.2022 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

      Nasza wspólnota szkolna liczy już prawie 400 uczniów, stąd uroczystości związane z zakończeniem roku odbywały się w dwóch turach. O 8-mej rano dla uczniów klas 1-5 i o 10 dla klas 6-8. Mottem piątkowych spotkań były słowa "Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego". Życzymy więc całej społeczności nowych wrażeń i relacji oraz odrobiny odpocznku, co w tych szalonych czasach dla wielu z nas również będzie nowością.

     • Pożegnania nadszedł czas...

      22 czerwca Koniki Polne i czworo dzieci z grupy Żuczki ukończyło edukację przedszkolną. Uroczystość składała się z dwóch części - pierwsza oficjalna artystyczna z rozdaniem dyplomów i druga - przedstawienie Nowa podróż Sindbada Żeglarza. Po drugiej części zostały wręczone kwiaty i podziękowania, a zasłużeni rodzice otrzymali tytuł Przyjaciela Przedszkola. Po czy udaliśmy się na słodki poczęstunek.

  • WSPÓŁPRACUJEMY

   • Gmina Rokietnica
   • Przedszkole Bajeczka w Rokietnicy
   • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
   • Szkoła Podstawowa w Rokietnicy
   • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Luboniu
   • ROS w Rokietnicy
   • Biblioteka w Rokietnicy
   • Zespół Szkół w Rokietnicy
   • Early Stage
  • Odwiedź koniecznie

                       

  • Godziny dzwonków

   Poniedziałek 29.05.2023
  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Nasi Goście

   liczba odwiedzin: 855629