• BAZA

B - bliskość   A - akceptacja   Z - zaangażowanie   A - artyzm

BAZA Pracownia Spotkań Twórczych to młoda organizacja powstała w sierpniu 2021 r. Utworzenie Stowarzyszenia stanowiło sformalizowanie działalności społecznej i charytatywnej, która była prowadzona od wielu lat przez rodziców i nauczycieli przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mrowinie, a obecnie w nowej szkole w Cerekwicy. Misją Stowarzyszenia jest działalność na rzecz rozwoju społeczności lokalnej Mrowina, Cerekwicy, Przybrody i miejscowości ościennych należących do gminy Rokietnica.

BAZA, organizując szereg wydarzeń i inicjatyw, na stałe wpisała się w ofertę wydarzeń kulturalnych i społecznych w gminie Rokietnica. Odbywające się w BAZIE stałe warsztaty:

ceramiczne, malarskie, krawieckie, modelarskie, wikliniarskie, florystyczne cieszą się nieustanną popularnością. Uczestniczą w nich dorośli mieszkańcy oraz młodzież, którzy dzięki tym spotkaniom mogą nawiązać relacje sąsiedzkie, spędzić kreatywnie czas i zadbać o swój dobrostan psychiczny.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zajrzyj na naszą stronę https://www.facebook.com/BazaPracownia

lub zadzwoń 793 061 474.

Zapraszamy serdecznie!