• Ruszają zapisy na cykliczne warsztaty dla mieszkańców
          Mrowina, Cerekwicy i Przybrody, które będą odbywały się w BAZIE - Pracowni Spotkań Twórczych
          w Mrowinie przy ul. Szkolnej 2 (budynek Przedszkola).

Zapoznaj się z naszymi propozycjami oraz zasadami udziału w zajęciach

w zakładce HARMONOGRAM WARSZTATÓW!

Zapraszamy młodzież (13+) i dorosłych. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Szczególnie zachęcamy do udziału rodziców dzieci w wieku przedszkolnym. Zapewniamy opiekę nad dziećmi w czasie zajęć warsztatowych w sali przedszkolnej w tym samym budynku!!

Zapraszamy do kontaktu: stowarzyszenie.motyl.cerekwica@gmail.com

lub pod numerem telefonu: 793 061 474.

FORMULARZ REKRUTACYJNY DOSTĘPNY JEST TUTAJ https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlz1-JaUi2Qi5AePAMHBgS708pjC-gK0x6xxSC9-QOr5oyZA/viewform?usp=sf_link

Na zgłoszenia czekamy do dnia 31 sierpnia br.

UWAGA: o udziale w warsztatach nie decyduje wyłącznie kolejność zgłoszeń. Zgodnie z założeniami projektu tworzymy grupy zróżnicowane wiekowo oraz dajemy pierwszeństwo rodzicom dzieci w wieku przedszkolnym.

O wynikach rekrutacji poinformujemy do dnia 5 września br.

Do zobaczenia w BAZIE!

Projekt realizowany w partnerstwie z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Cerekwicy, Ochotniczą strażą Pożarną w Mrowinie

oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Przybrodzie