Szanowni Rodzice!

Rekrutacja do przedszkoli na terenie Gminy Rokietnica w roku szkolnym 2021/2022 odbywać się będzie w formie elektronicznej przez stronę:

_____________________________________________________________________________________________________

Serdecznie zapraszam rodziców dzieci nowoprzyjętych do przedszkola na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 29 czerwca o godzinie 17.00 w budynku Przedszkola w Mrowinie – Mrowino, ul Szkolna 2. W związku z ograniczeniami sanitarnymi proszę o maksymalnie jednoosobową reprezentację dla każdego dziecka.

UWAGA !!! Publikujemy listy dzieci przyjętych i dzieci nieprzyjętych do Przedszkola w Mrowinie z naboru uzupełniającego.

Wyniki rekrutacji - nabór uzupełniający
           Lista dzieci przyjętych do Przedszkola w Mrowinie
          Lista dzieci nieprzyjętych do Przedszkola w Mrowinie

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 605 144 602 lub 61 1020420