• Zebrania z rodzicami nowych dzieci przyjętych na rok szkolny 24/25

   PRZEDSZKOLE - 10 czerwca, godz. 18.00 (Przedszkole w Mrowinie) SZKOŁA PODSTAWOWA - 13 czerwca godzina 18.00 (SP w Cerekwicy)
  • 20 lat Polski w UE

   Telewizja TVN24 zrobiła nam bardzo miły prezent i na rocznicę naszego wstąpienie do UE przygotowała krótki filmik z cyklu "Przystanek EUROPA"... Tym razem to nasza piękna szkoła. Link do filmu poniżej.
   Czytaj więcej
  • Rekrutacja 24/25

   Rekrutacja do przedszkoli na terenie Gminy Rokietnica na rok szkolny 2024/2025 odbywa się w formie elektronicznej. Rekrutacja do szkół podstawowych w tradycyjny sposób. Wszystkie pozostałe informacje znajdziecie Państwo w zakładce REKRUTACJA. 6 maja opublikowaliśmy listę dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Szkoły Podstawowej w Cerekwicy na rok 24/25.
   Czytaj więcej
  • Aktualności

     • DRUŻYNA RR SERDECZNIE ZAPRASZA

      DRUŻYNA RR SERDECZNIE ZAPRASZA NA COROCZNE OGNISKO INTEGRACYJNE ‼🔥‼🔥‼🔥😁👍

      START: 22 WRZEŚNIA (PIĄTEK) G. 17:00 🔥🔥🔥🔥😁😁 🕔🕔🕔

      Ognisko Integracyjne to coroczna impreza organizowana przez Radę Rodziców z początkiem roku szkolnego w celu zapoznania się i zintegrowania rodziców i dzieci naszej Szkoły 🤸😁🏫
      Zapraszamy wszystkich, a w szczególności dzieci z rodzicami z klas najmłodszych 1-3. Nie może oczywiście zabraknąć i rodzeństwa 🙂👍👍👫

     • DRUŻYNA RR znów w akcji ‼‼🙂

      Dnia 13 września o g 18:00 wciąż w wakacyjnych nastrojach odbyło się spotkanie Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Ziemii w Cerekwicy 🙂

      Jednogłośnie ogłoszono przedłużenie kadencji zeszłorocznego Prezydium w składzie:
      👉 Łukasz Wieczorek - Przewodniczący
      👉 Katarzyna Ruta - Wiceprzewodnicząca
      👉 Violetta Ginter - Skarbniczka
      👉 Marcin Szymański - Sekretarz
      👉 Beata Cieślak - Specjalistka do spraw medialnych 😁😁

     • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

      W czwarty rok działalności Szkoły im. Przyjaciół Ziemi w Cerekwicy wkroczyliśmy w uroczystym nastroju oraz w imponujacym składzie: 472 uczniów (22 odziały klasowe), 48 nauczycieli oraz 9 pracowników obsługi i administracji. Zapowiada się intensywny czas!

     • Rozpoczęcie roku szkolnego - 4 września 2023 r.

      Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów na inaugurację roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Cerekwicy. Będzie ona przebiegała zgodnie z poniższym harmonogramem:

      godz. 8.00 - klasy: 8a, 7a, 7b, 6a, 6b, 6c, 5a, 5b, 5c

      godz. 9.00 - klasy: 4a, 4b, 3a, 3b, 3c, 2a, 2b, 2c, 2d

      godz. 10.00 - klasy 1a, 1b, 1c, 1d z rodzicami lub opiekunami

     • ZEBRANIA Z RODZICAMI

      Zapraszamy Rodziców/Opiekunów dzieci na zebrania inauguracyjne:

      Przedszkole:

      5 września, godzina 1700 - Pszczółki, Biedronki, Motyle (grupy młodsze)

      6 września, godzina 1700 - Mrówki, Żuczki, Koniki Polne (grupy starsze)

      6 września, godzina 1900 - Zebranie Rady Rodziców Przedszkola

      Szkoła Podstawowa:

     • Obóz sportowy w Koźminie Wielkopolskim (sierpień'23)

      Jak co roku o tej porze zawodnicy zrzeszeni w Uczniowskim Klubie Sportowym "Słowian" Mrowino wyjechali na obóz sportowy organizowany wspólnie z Klubem Sportowym Tenisa "Rataje 50". Dziewięciodniowe zgrupowanie w Koźminie Wielkopolskim było świetną okazją do nabywania nowych umiejętności i szlifowania formy przed kolejnym sezonem. Uczestnicy znaleźli również czas na rekreację, grali w gry planszowe, uczestniczyli w konkursach plastycznych i korzystali z basenu. Wkrótce "wypoczęci i uśmiechnięci" rozpoczną regularne treningi.

     • Bezpieczna droga do szkoły!!!

      Szanowni Rodzice i Opiekunowie, zbliża się rozpoczęcie roku szkolnego. Serdecznie prosimy o przypomnienie swoim pociechom zasad bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. W obrębie szkoły na bardzo ruchliwej drodze wojewódzkiej są dwa przejścia dla pieszych: przy kościele i przy cmentarzu. Prosimy rodziców szczególnie dzieci z młodszych klas o wybranie optymalnej drogi do szkoły i jej wspólne pokonanie razem z dzieckiem przed rozpoczęciem roku szkolnego.

     • Organizacja ruchu przy szkole

      Powyżej mapka poglądowa dotycząca organizacji ruchu pod szkołą.

      1. Wyjazd z parkingu szkolnego na ulicę Przybrodzką (pierwszy od ulicy Szamotulskiej)

      2. Wjazd na teren szkoły od ulicy Przybrodzkiej (drugi od ulicy Szamotulskiej)

      3. Strefa przed szkołą przeznaczona wyłącznie dla ruchu pieszego (zakaz poruszania się i parkowania dla pojazdów mechanicznych!!!)

     • Informacje dla rodziców uczniów klas pierwszych

      Drodzy Rodzice,

      1) w załączniku znajduje się lista potrzebnych przyborów szkolnych, którą rozdawaliśmy na zebraniu przed wakacjami;

      2) podręczniki i materiały ćwiczeniowe uczniowie otrzymają na początku roku szkolnego (z wyjątkiem podręcznika do religii, który jest do zakupienia przez rodziców, których dzieci będą uczęszczać na katechezę);

     • "Lato w szkole" po raz trzeci!

      Kolejna edycja "Lata w szkole" już za nami, a było to tak:

      PONIEDZIAŁEK- warsztaty kulinarne (z p. Iwoną robiliśmy lody i gofry, a z p. Karoliną parówkowe obwarzanki), zajęcia z chustą animacyjną (tu dowodziała p. Ania), ponadto układaliśmy puzzle na czas i domino XXL w sali gimnastycznej

      WTOREK-wyjechaliśmy do Krainy Zabaw BOGILU

     • "Wakacje! Znów będą wakacje!"

      23 czerwca 434 podopiecznych naszej szkoły rozpoczęło wakacje. Pożegnanie odbywało się w trzech turach, a uczniom towarzyszyli licznie zgromadzeni rodzice, rodzeństwo, nierzadko też dziadkowie. Swoją obecnością zaszczycili nas również przedstawiciele lokalnych władz oświatowych oraz organizacji, które współpracują z nami na co dzień. Piękny czas, pełen wzruszeń. Teraz pora na zasłużone wakacje!

     • Pożegnania nadszedł czas...

      Sześciolatki z grupy Koniki Polne uroczyście zakończyły edukację przedszkolną. Dzieci wyruszyły w niesamowitą podróż po różnych częściach Polski, zwiedzając m.in. Kościelisko czy Mazury. Występ był znakomity, o czym świadczyły gromkie brawa oraz wzruszenia gości - szczególnie Rodziców. Było mnóstwo wierszy oraz niesamowitych piosenek. Po oficjalnej części przyszła pora na spotkanie z wychowawcami i Rodzicami. Było malowanie twarzy, tatuaże, lanie wodą oraz przepyszne przekąski. Ten dzień na pewno zapadnie w pamięci każdemu, kto mógł uczestniczyć w tym ważnym dla Koników wydarzeniu. Dzieciom jeszcze raz gratulujemy oraz życzymy cudownych dni w szkole, z "kapeluszem pełnym marzeń"

     • Ach, co to był za bal!

      Szkołę w Cerekwicy opuszcza właśnie trzeci rocznik absolwentów. W poprzednich latach pandemia mocno pokrzyżowała nam plany i dopiero teraz, po raz pierwszy mogliśmy zorganizować prawdziwy bal ósmoklasisty. Rozpoczęło się krókim przedstawieniem dla nauczycieli i pracowników, był też czas na podziękowania dla rodziców i piękny polonez w wykonaniu absolwentów, a potem już zabawa, zabawa, zabawa!

     • W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli OLIMPIADA 6-LATKÓW

      6 czerwca na Przybrodzkiej odbyła się OLIMPIADA 6-LATKÓW, której gospodarzami byli ubiegłoroczni zwycięzcy-przedszkolaki z "Zaczarowanej Łąki". W zmaganiach sportowych wzięli udział przedstawiciele sześciu placówek: Bajeczka, Leśna Chatka, Logicus, Milusie, Przedszkole z Napachania i Zaczarowana Łąka. Zwyciężyła drużyna z Logicusa, II miejsce wywalczyło Przedszkole z Napachania, III-Leśna Chatka. Tradycyjnie zwycięzca otrzymał Puchar Przechodni Wójta Rokietnicy i został organizatorem takiej olimpiady w przyszłym roku. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i już cieszymy się na przyszłoroczną wizytę w Rokietnicy!

     • Zaczarowana Łąka w Mrowinie już oficjalnie!

      Zaczarowali wszystko i wszystkich dookoła! Począwszy od sali gimnastycznej, w której rozpoczęły się uroczyste obchody nadania imienia, poprzez dziedziniec przedszkolny, który stał się miejscem radosnego pikniku rodzinnego, aż po pogodę, która 27 maja 2023 roku naprawdę dopisała. Nie sposób nie wspomnieć o wszystkich pozostałych salach mrowińskiego przedszkola, które na czas wydarzenia zamieniły się w pracownie warsztatowe i miejsce nieskrępowanej zabawy, zarówno dla dzieci, jak i ich opiekunów. Można było w nich malować, robić pamiątkowe zdjęcia, podziwiać motyle, układać klocki lego. Zanim jednak przyszedł czas na beztroską zabawę odbyła się oficjalna uroczystość, podczas której pan dyr. Maciej Ciesielski wraz z panią dyr. Arletą Łech odsłonili tablicę z nazwą 'Zaczarowana Łąka w Mrowinie", głos zabrali licznie zgromadzeni goście, którzy reprezentowali władze oświatowe oraz zaprzyjaźn

  • WSPÓŁPRACUJEMY

   • Gmina Rokietnica
   • Przedszkole Bajeczka w Rokietnicy
   • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Napachaniu
   • Szkoła Podstawowa w Rokietnicy
   • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Luboniu
   • ROS w Rokietnicy
   • Biblioteka w Rokietnicy
   • Zespół Szkół w Rokietnicy
   • Early Stage
  • Odwiedź koniecznie

                       

  • Godziny dzwonków

   Środa 29.05.2024
  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Nasi Goście

   liczba odwiedzin: 1188567