• I Szkolny Konkurs Piosenki "Wiosna-Piosna"

• 23.04.2021 07:49

• TERMIN: 7 maja 2021r.
          Rusza właśnie I Szkolny Konkurs Piosenki WIOSNA-PIOSNA!

Każdy Uczeń naszej Szkoły może wziąć udział w konkursie :) a mamy nadzieję organizować go od tej pory co roku.

Zadanie jest proste - należy przesłać nagranie z własnym wykonaniem piosenki w języku polskim na konkursową skrzynkę wiosna-piosna@zsp-cerekwica.pl
          Macie na to czas aż do 7 maja!

Ważne!!
          Zapoznaj się z regulaminem konkursu, który otrzymasz na skrzynkę i postępuj zgodnie ze wskazówkami.
          Ogłoszenie wyników 15 maja!
          Na laureatów czekają dyplomy i nagrody.

Zapraszam, Adrianna Biernacka
        • Świetlicowy konkurs plastyczny na przygotowanie własnej książki pt. "Moje niezwykłe spotkanie z krasnalem"

• 15.04.2021 00:51
        • TERMIN: do 30 kwietnia

Drodzy uczniowie!
          Zbliża się ciekawe święto- Dzień Książki. Przypada ono na 23 kwietnia. Jak wszyscy wiecie, książka to nasz przyjaciel, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Może czasem nawet jej nie doceniamy? Jest to więc świetna okazja, aby ogłosić konkurs związany z książką, aby może bardziej docenić ją, podkreślić jej wartość. Myślę, że każdy z Was ma jakąś ulubioną książkę? Może też warto przy tej okazji przyjrzeć się, jak dokładnie wygląda książka, z czego się składa , co musi zawierać?
          Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Liczę jak zwykle na Wasze super pomysły i kreatywność.

Monika Horbacz
        • Konkurs My English Picture Dictionary-Spring Is Here

• 14.04.2021 10:05
        • TERMIN: 12.04-25.04.2021, KONKURS DLA kl. 4-8

Zadaniem uczniów klas I – IV jest stworzenie pracy plastycznej obrazującej znaczenie wybranych słów w języku angielskim. Tematem słowniczka obrazkowego jest wiosna. Forma plastyczna wyrazów ma obrazować znaczenie słowa, np. słowo FLOWER (kwiat) – przedstawiamy za pomocą obrazka. Format i technika plastyczna dowolna. Słowniczek musi zawierać minimum 5 słów rozpoczynających się na różne litery alfabetu. Słowa powinny być ułożone w kolejności alfabetycznej. Słownik musi zawierać stronę tytułową „SPRING” i powinien być przygotowany w formie książeczki lub albumu (lub inny ciekawy pomysł).

Zdjęcia prac przesyłamy mailowo na adres: marzena.ciura@zsp-cerekwica.pl lub iwona.wisniewska@zsp-cerekwica.pl w terminie 12.04-25.04.2021, w tytule maila wpisując KONKURS, IMIĘ I NAZWISKO ucznia.

Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia i trzymamy kciuki!

Marzena Ciura
          Iwona Wiśniewska