• Drodzy Rodzice,

nazywam się Ewa Jagodzińska i mam ogromną przyjemność poinformować Państwa, że na terenie Szkoły Podstawowej  im. Przyjaciół Ziemi w Cerekwicy działa Early Stage - szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży.

Szkoła powstała w Warszawie 29 lat temu a od 15 lat z powodzeniem rozwija swoje filie na terenie całego kraju. W gminie Rokietnica od września 2022r. rozpoczynamy drugi rok swojej działalności:)

Angielski w Early Stage to rozwijające zajęcia prowadzone przez doświadczoną kadrę, której pasją jest nauczanie i praca z dziećmi i młodzieżą.

Zajęcia angielskiego odbywają się w grupach dopasowanych do wieku i umiejętności uczniów. Uczymy dzieci i młodzież od 3 do 19 roku życia. Mając dobrze zaplanowaną ścieżkę rozwoju ucznia, rozwijamy kompetencje XXI w. Lekcje dla najmłodszych prowadzimy podczas zajęć świetlicowych w szkole dziecka. Dzięki temu rodzice nie są zaangażowani w prowadzenie dziecka na zajęcia.  Dla młodzieży prowadzimy również kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty oraz międzynarodowych egzaminów Cambridge.

Naszą mocną stroną są nasze SUPERMOCE czyli sprawdzone metody nauczania na skuteczną naukę języka angielskiego. Podczas zajęć angażujemy wyobraźnię, pamięć i zmysły uczniów, co umożliwia przyswajanie nowej wiedzy w sposób naturalny i zgodny z indywidualnym rozwojem każdego dziecka. Czas trwania zajęć jest dłuższy niż w większości szkół językowych - od 50 do 90 minut, w zależności od grupy wiekowej. Pozwala to na aktywny kontakt z językiem i naukę, która pełna muzyki, ruchu i rymów jest samą przyjemnością.

Zachęcam do zapisów na naszej stronie https://earlystage.pl/pl/szkola/rokietnica?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=gmf+&utm_content=rokietnica-trakt-napoleonski

Zapisz swoją pociechę już dziś! Więcej informacji o szkole, metodzie, cenach, lekcja pokazowa na stronie www.earlystage.pl

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

telefon 608 577 188

Pozdrawiam serdecznie,