• Wiosna, wiosna, wiosna!

• Tradycji stało się zadość. Jak co roku, 21 marca, z piosenką na ustach i kolorowym gaikiem w ręce, przedszkolaki z "Zaczarowanej Łąki" powitały wiosnę. Obejrzały również przedstawienie, które specjalnie na tę okazję przygotowały panie. Było gwarno i radośnie, jak na pierwszy dzień wiosny przystało!

• Imieninowy zawrót głowy!

• Tym razem, 6 i 14. marca, świętowały Mrówki oraz Motyle, czyli grupy dzieci 5-letnich i 4 letnich, które bardzo aktywnie uczestniczą i angażują się we wszystkie proponowane działania. Starają się być dla siebie mili, szanować pracę swoją i innych, wyrabiają nawyki samodzielności. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek.

W dniu swoich imienin Mrówki i Motyle zaprosiły całą społeczność przedszkolną na niezwykłą uroczystość. Dzieci przy wsparciu wychowawczyń przedstawiły ciekawostki o mrówkach i motylach. Opowiedziały o cyklu rozwoju mrówek i motyli, gdzie mieszkają i jakie zasady panują w ich społecznościach. Teksty z którymi zapoznały się dzieci nie były proste było sporo skomplikowanych słów. Dzieci poradziły sobie świetnie i zostały nagrodzone prezentami, po czym wszyscy wspólnie odśpiewali im sto lat.