• SPOTKANIE Z MAGDALENĄ BIGAJ

• Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na spotkanie z Magdaleną Bigaj - autorytetem w dziedzinie edukacji medialnej. Spotkanie autorskie odbędzie się w dniu 8 marca o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej w Cerekwicy

• W karnawale same bale!

• Jak co roku o tej porze nasze przedszkole zamienia się w salę balową, w której królują karnawałowe kreacje. Księżniczki, elfy, wróżki wirują w tańcu wespół w zespół z superbohaterami i stróżami prawa. Jest barwnie i radośnie!

• Urodzinki, urodzinki!

• W związku z nadaniem imienia naszego przedszkola "Zaczarowana Łąka" rozpoczęliśmy tradycję świętowania imienin każdej z grup przedszkolnych. Dziś jako pierwsza imieniny obchodziła grupa "Żuczki". Zaprezentowaliśmy różnego rodzaju informacje o żuczkach, a także ciekawostki i opis ich wyglądu. Otrzymaliśmy prezenty od każdej z grupy, następnie świętowaliśmy w naszym gronie "Żuczków".