• Jadę, jadę w świat sankami...

     • Wprawdzie za oknem znów zagościła wiosnenna pogoda, ale trzeba przyznać, że tegoroczna zima dała nam całkiem sporo okazji do zabawy na śniegu. Mamy nadzieję, że powróci znów w czasie ferii, a tymczasem sami wracamy wspomnieniami do śnieżnego szaleństwa w wykonaniu przedszkolaków, których na saneczkach woziły starszaki z 5c. Radości było co nie miara!

     • Babciu, Dziadku kochamy Was!

     • Wzruszające piosenki, szczere, płynące z serca życzenia, mnóstwo uśmiechu i radości. Taka właśnie atmosfera towarzyszyła występom dzieci z "Zaczarowanej Łąki" już od środy aż do piątku. Przybycie zaproszonych gości to najpiękniejsza nagroda dla przedszkolaków, które po raz kolejny przekonały się, że babcia i dziadek są najwspanialszą publicznością. Dziękujemy Sołectwu Mrowino-Cerekwica za udostępnie wielkiej sceny dla naszych małych aktorów!

     • Z rodzinką przy stole... oczywiście tenisowym!

     • Podczas ostatniego przed świętami treningu zawodnikom Uczniowskiego Klubu Sportowego "Słowian" Mrowino towarzyszyli rodzice, rodzeństwo, a nawet dziadkowie. Tym razem nie wystąpili jednak w roli kibiców i obserwatorów, ale równorzędnych partnerów przy stole!

      Grudniowe "RODZINNE GRANIE" to coroczna klubowa tradycja, która z jednej strony stanowi okazję do aktywnego spędzenia czasu i dobrej zabawy, a jednocześnie potwierdza tezę, że tenis stołowy jest sportem dla każdego niezależnie od wieku. Wszystkim, którzy chcieliby się o tym przekonać osobiście, podpowiadamy, że UKS prowadzi treningi zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, grających regularnie i amatorsko. W dodatku tak się dobrze składa, że odbywają się one w naszej szkole, a wszystkich informacji udziela trener Jacek Olejniczak. 

      Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego niecodziennego grudniowego treningu. Dodamy, że bliscy zawodników pięknie dopisali i wszyscy spędzili dwie sympatyczne godziny na tenisowej zabawie. Na zakończenie "Rodzinnego Grania" zawodnicy otrzymali ufundowane przez klub świąteczne paczki.