• Jak tradycja szkolna każe, czyli... zapraszamy na Kiermasz Świąteczny!

• UWAGA UWAGA DRUŻYNA RR ZNÓW W AKCJI RODZICE, UCZNIOWIE i WSZYSCY PRACOWNICY SZKOŁY ZAPRASZAJĄ SERDECZNIE NA KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

KIEDY:  8 GRUDNIA (PIĄTEK) g 17:30 - 20:30

MIEJSCE:  SALA GIMNASTYCZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. PRZYJACIÓŁ ZIEMI W CEREKWICY

DLA KOGO: Dla dzieci i rodziców z naszej szkoły, nauczycieli i pracowników szkoły, dla naszych rodzin, dla naszych sąsiadów i wszystkich sympatyków świątecznej atmosfery!

ATRAKCJE klasowe występy naszych dzieci konkursy i zabawy klasowe stoiska z dekoracjami kawiarenka w wersji wytrawnej i w wersji słodkiej (w tym roku zapraszamy do kawiarenki do stołówki szkolnej)

A wszystko przy akompaniamencie świątecznych piosenek i kolęd i z możliwością wypicia ciepłej kawki lub herbatki

KTO JUŻ SIĘ CIESZY NA TO WYJĄTKOWE POPOŁUDNIEBo my już nie możemy się doczekać

Czekamy na Was,Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Cerekwicy

#radarodziciowszkolapodstawowawcerekwicy #druzynaRRwcerekwicy #jarmarkswiateczny #jarmarkbozonarodzeniowycerekwica

• Pasowanie na przedszkolaka w grupie "Pszczółki"

• Pasowanie na przedszkolaka to bardzo ważna tradycja w naszym przedszkolu. W grupie Pszczółki odbyła się ona 9 listopada 2023r. Od samego rana trwały przygotowania oraz próby małych artystów. Kiedy aulę wypełnili goście, przedszkolaki wraz z wychowawczyniami zaprezentowały program artystyczny. Dla dzieci występ okazał się bardzo dużym przeżyciem, a dla rodziców powodem do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Następnie, odbyło się uroczyste pasowanie przez Pana Dyrektora Macieja Ciesielskiego oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów, a także upominków. Po części oficjalnej przyszedł czas na niespodziankę, a mianowicie spotkanie i rozmowy przy słodkim poczęstunku.

Pszczółkom życzymy, aby wszystkie dni spędzone w przedszkolu był ciekawą przygodą, przepełnioną radością, przyjaźnią, zabawą oraz nauką.

• Biało-czerwone przedszkolaki...

• "Zaczarowana Łąka" również świętowała 105. rocznicę odzyskania niepodległości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przedstawienia przygotowanego przez mrowińskie Żuczki.

• 105. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę

• "Jaskółka uwięziona" w mistrzowskim wykonaniu grupy teatralnej, czyli piękna i niezwykle emocjonująca metafora dziejów naszej Ojczyzny, następnie finezyjny i biało-czerwony taniec  przygotowany przez zespół taneczny, a na koniec spontaniczny polonez społeczności szkolnej, tak można najkrócej opisać dzisiejszą akademię w przeddzień Święta Niepodległości. Wdzięczni naszym przodkom cieszymy się wolnością! 🤍❤️