• "Kilka słów o nadejściu jesieni, co się kolorami mieni."

• W Zaczarowanej Łące w Mrowinie zawitała jesień! Zgodnie z tradycją przedszkola panie przygotowały w sposób wizualny przyjście Pani Jesieni, która wraz z Jesiennym Wietrzykiem oznajmiła panowanie nowej pory roku. Było radośnie i kolorowo!

• Piknik Eko Moto Sport (16.09)

• 16 września na Przybrodzkiej miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Jego organizatorem była Lokalna Grupa Działania "Dolina Samy", stowarzyszenie, które łączy cztery samorządy - Tarnowo Podgórne, Rokietnica (powiat poznański) oraz Kaźmierz i Szamotuły (powiat szamotulski). Piknik Eko Moto Sport był okazją do spotkania miłośników motoryzacji, zarówno tej tradycyjnej, jak i stosującej najnowsze rozwiązania. My również dołożyliśmy swoją cegiełkę w postaci warsztatów z wykorzystaniem ziół i kwiatów oraz konkursu sprawdzającego znajomość zasad recyklingu.

Więcej zdjęć można znaleźć tutaj.

• Kronika wycieczek szkolnych 23/24. Giewartów (13-15.09)

• W połowie września klasy 3a i 3b wybrały się wspólnie na trzydniową zieloną szkołę w Giewartowie. Pogoda dopisała, więc uczestnicy wyjazdu wzięli udział w całej masie energetycznych aktywności.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji...

• DRUŻYNA RR SERDECZNIE ZAPRASZA

• DRUŻYNA RR SERDECZNIE ZAPRASZA NA COROCZNE OGNISKO INTEGRACYJNE ‼🔥‼🔥‼🔥😁👍

START: 22 WRZEŚNIA (PIĄTEK) G. 17:00 🔥🔥🔥🔥😁😁 🕔🕔🕔

Ognisko Integracyjne to coroczna impreza organizowana przez Radę Rodziców z początkiem roku szkolnego w celu zapoznania się i zintegrowania rodziców i dzieci naszej Szkoły 🤸😁🏫
            Zapraszamy wszystkich, a w szczególności dzieci z rodzicami z klas najmłodszych 1-3. Nie może oczywiście zabraknąć i rodzeństwa 🙂👍👍👫

CO ZAPEWNIAMY❓
            👉 Dobrą zabawę 🎉🎊
            👉 Paleniska z drewnem 🪵🔥
            👉 Kije do ogniska 🥢
            👉 Ciepłą herbatkę i kawkę w termosach ☕🫖
            👉 Soczki dla najmłodszych 🧃
            👉 Talerzyki i kubeczki 🍽
            👉 Ketchup i musztardę
            👉 Chleb

CZEGO POTRZEBUJEMY❓
            ❤ WAS w dużej ILOŚCI 👫👫👪👪👭🧑‍🤝‍🧑👬
            ❤ Domowe wypieki 🥯🥞🥧🥮🍰🍮🧁🍩🍪
            ❤ Domowy smalec 🍞
            ❤ Ogórki kiszone 🥒

Przedstawiciele Waszych Trójek Klasowych poproszą Was o zdeklarowanie się odnośnie wypieków, ogóreczków i smalczyku 😁😁😁
            Podczas imprezy, za symboliczne złotówki, będzie można kupić przygotowane przez Was pyszności, a tym samym zasilić skarbonkę RR 👍 Pamiętajcie zatem o gotówce 😁😁🙂🙂

CO WE WŁASNYM ZAKRESIE ❓
            👍 Kiełbaski 🌭
            👍 Bułeczki (jeśli ktoś woli od chlebka) 🥐🥖🍞

My już się nie możemy doczekać 😀🎵🧁🌭🔥
            A WY❓❓❓

Do miłego zobaczenia 22 września 😀😀

Pozdrawiamy,

• DRUŻYNA RR znów w akcji ‼‼🙂

• Dnia 13 września o g 18:00 wciąż w wakacyjnych nastrojach odbyło się spotkanie Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Ziemii w Cerekwicy 🙂

Jednogłośnie ogłoszono przedłużenie kadencji zeszłorocznego Prezydium w składzie:
            👉 Łukasz Wieczorek - Przewodniczący
            👉 Katarzyna Ruta - Wiceprzewodnicząca
            👉 Violetta Ginter - Skarbniczka
            👉 Marcin Szymański - Sekretarz
            👉 Beata Cieślak - Specjalistka do spraw medialnych 😁😁

Podczas pierwszego spotkania omówiliśmy tematy najważniejsze dotyczące tegorocznej składki, budżetu, dni wolnych od zajęć dydaktycznych, ogniska integracyjnego, pasowania na pierwszoklasistę i kilka innych.

Dziękujemy za liczne przybycie Waszych przedstawicieli i liczymy na owocną współpracę w Roku Szkolnym 2023/2024 👏👏👏

Pozdrawiamy,
            Drużyna RR

#radarodzicowcerekwica #szkołapodstawowawcerekwicy #drużynaRRcerekwica

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• W czwarty rok działalności Szkoły im. Przyjaciół Ziemi w Cerekwicy wkroczyliśmy w uroczystym nastroju oraz w imponujacym składzie: 472 uczniów (22 odziały klasowe), 48 nauczycieli oraz 9 pracowników obsługi i administracji. Zapowiada się intensywny czas!