• Obóz sportowy w Koźminie Wielkopolskim (sierpień'23)

• Jak co roku o tej porze zawodnicy zrzeszeni w Uczniowskim Klubie Sportowym "Słowian" Mrowino wyjechali na obóz sportowy organizowany wspólnie z Klubem Sportowym Tenisa "Rataje 50". Dziewięciodniowe zgrupowanie w Koźminie Wielkopolskim było świetną okazją do nabywania nowych umiejętności i szlifowania formy przed kolejnym sezonem. Uczestnicy znaleźli również czas na rekreację, grali w gry planszowe, uczestniczyli w konkursach plastycznych i korzystali z basenu. Wkrótce "wypoczęci i uśmiechnięci" rozpoczną regularne treningi.

Uczniowie, którzy będą chcieli pójść w ich ślady, będą mieli okazję trenować w szkole. O szczegółach niebawem poinformuje Pan Jacek Olejniczak. Już dziś zachęcamy do gry! Tenis stołowy to dyscyplina dla każdego. Do zobaczenia przy stole na Przybrodzkiej!

• Informacje dla rodziców uczniów klas pierwszych

• Drodzy Rodzice,

1) w załączniku znajduje się lista potrzebnych przyborów szkolnych, którą rozdawaliśmy na zebraniu przed wakacjami;

2) podręczniki i materiały ćwiczeniowe uczniowie otrzymają na początku roku szkolnego (z wyjątkiem podręcznika do religii, który jest do zakupienia przez rodziców, których dzieci będą uczęszczać na katechezę);

2) w połowie września będzie możliwość zrobienia w szkole zdjęć legitymacyjnych.

Wyprawka_szkolna.pdf