• REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI 2023/2024

• Rekrutacja do przedszkoli na terenie Gminy Rokietnica na rok szkolny 2023/2024 odbywać się będzie w formie elektronicznej.

Wszystkie informacje, deklaracje oraz wnioski o przyjęcie do przedszkoli wraz z załącznikami do wniosków znajdziecie Państwo pod adresem: NABÓR 23/24

Pierwsze wnioski będą aktywne w dniach 6-17.02.2023 r. – Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.

Uwaga: Pozostałe wnioski o przyjęcie do przedszkola będą aktywne od 1.03.2023 r.
            Szczegółowe informacje można uzyskać w Gminnej Jednostce Oświatowej w Mrowinie – tel: 61 102 87 55 oraz 61 102 87 56.

• Bezpiecznych ferii!

• W ostatnim tygodniu dużo uwagi poświęciliśmy kwestiom bezpieczeństwa w czasie ferii. Rozmawialiśmy, przypominaliśmy zasady, tworzyliśmy kodeksy. Wszystko po to, żeby po zimowowej przerwie radośnie i w pełni sił wrócić do szkoły.

Drodzy Uczniowie, dbajcie o siebie zarówno w czasie zabaw na świeżym powietrzu, jak i w momencie, gdy przenosicie się do świata wirtualnego. Dobrego odpoczynku!

• Babciu, dziadku, żyjcie 100 lat i dłużej!

• Jedno z najpiękniejszych i najradośniejszych świąt, jakie obchodzimy w przedszkolu i szkole: Dzień Babci i Dziadka. Wreszcie po dwóch latach obostrzeń mogliśmy się spotkać. Były życzenia, przedstawienia i przytulasy od wnuków dla dziadków i odwrotnie. Naszym babciom i dziadkom życzymy dużo zdrowia i optymizmu, a tymczasem zapraszamy do oglądania fotogalerii.