• Początek roku szkolnego. Bieżące komunikaty

• W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem nowego roku szkolnego przypominamy i informujemy:

1) Inauguracja roku szkolnego 2022/23 odbędzie się w trzech turach, zgodnie z podanym wcześniej harmonogramem;

2) 1 września, podobnie jak ostatniego dnia roku szkolnego, obowiązuje odświętny strój, poprzez który podkreślamy wyjątkowość tych wydarzeń. UWAGA! Nie musi on być tożsamy ze strojem galowym (ten ostatni jest wymagany z okazji 11 listopada i przy obchodach świąt majowych).

3) 1 września uczniowie otrzymają plan oraz różne dokumenty do wypełnienia przez Rodziców (m.in. dotyczące świetlicy) Prosimy o ich szybki zwrot, co ułatwi funkcjonowanie szkoły.

4) Tego dnia nowi uczniowie uzyskają również dane dostępowe do dziennika elektronicznego LIBRUS, który jest głównym kanałem komunikacji w szkole.

5) 12 września będą wykonywane zdjęcia legitymacyjne dla pierwszoklasistów i starszych uczniów, którzy dołaczyli do nas lub nie mają zdjęcia z poprzedniego roku. Szkoła w związku ze zmianą nazwy wymieni legitymacje wszystkim uczniom.

Drekcja Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Cerekwicy

• Spotkania adaptacyjne w Przedszkolu w Mrowinie dla nowoprzyjętych dzieci

• Drodzy Rodzice,

Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci na spotkania adaptacyjne do Przedszkola w Mrowinie w dniach od 29 do 31 sierpnia. Zajęcia odbędą się w godzinach od 10.00 do 12.00. Szczegółowe informacje przesłaliśmy w specjalnych listach, które otrzymacie niebawem. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Do zobaczenia!

• INFORMACJA DLA RODZICÓW KLAS PIERWSZYCH

• Szanowni Państwo,

mailowo otrzymaliście informację o tym, do której klasy zostało przyjęte Wasze dziecko oraz kto będzie wychowawcą tego oddziału. Skład klas pierwszych na rok 2022/2023 jest już wywieszony na drzwiach budynku.

Dyrekcja ZSP Cerekwica

• Sportowo-artystyczne zakończenie wakacji

• Stowarzyszenie "Motyl" Integracja Międzypokoleniowa wraz z partnerami: OPS Mrowino, OSP Przybroda, Kołem Gospodyń Wiejskich "Heksy i Gzuby" z Mrowina oraz Szkołą Podstawową im. Przyjaciół Ziemi w Cerekwicy zapraszają na sportowo-artystyczne zakończenie wakacji.

W ostatnią sobotę sierpnia odbędzie się bieg terenowy z przeszkodami po drogach leśnych i polnych w Cerekwicy a na zakończenie ognisko. Wydarzeniem towarzyszącym będzie wernisaż prac stworzonych w pracowni ceramicznej, modelarskiej i krawieckiej w BAZIE Pracowni Spotkań Twórczych. To tylko niektóre z atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy. Do zobaczenia od 15.00 w sobotnie popołudnie 27 sierpnia!

Szczegółowe informacje na plakatach poniżej.

• Fabryka Ekologów zaprasza!

• Wszystkich, którzy ciesząc się wakcjami, chcieliby się jednocześnie dowiedzieć, co słychać w "Fabryce Ekologów" zapraszamy do odwiedzania strony internetowej  projektu oraz na kanału yt Fabryki. Znajdziecie tam masę ciekawostek, m.in. relacje z wycieczek, spotkań z ekspertami.