• 4-8.07.2022 Kolejna edycja "Lata w szkole" już za nami.

     • Dziękujemy uczestnikom tegorocznego 'Lata w szkole" oraz wszystkim osobom, które pomogły w realizacji tego przedsięwzięcia, a było to tak:

      Poniedziałek – całodniowa wycieczka do Rogowa;
      Wtorek – warsztaty ceramiki użytkowej, warsztaty kulinarne (kuchnia wegańska), warsztaty plastyczno-teatralne;
      Środa – wycieczka do kina, majsterkowanie z Knock-Knock.
      Czwartek – warsztaty krawieckie, zabawa masami plastycznymi, pokaz iluzjonisty.
      Piątek – Dzień Sherlocka Holmesa, gra terenowa, pokaz tańca nowoczesnego z kursem dla dzieci i młodzieży, mecz uczniowie kontra Champion SC.

     • Kronika wycieczek szkolnych. Klasy 4a, 5a i 5b w Poznaniu, a klasa 6a we Wrocławiu.

     • Ostatni tydzień szkoły rządzi się swoimi prawami, stąd kilka klas postanowiło wybrać się na wycieczki. 20 czerwca klasa 4a udała się do Multikina w Poznaniu na animację Buzz Astral. Warto podkreślić, że uczestnicy wyjazdu skorzystali z komunikacji publicznej (autobus, pociąg), a nawet ćwiczyli teleportowanie z pewnej górki... Harce w parku przysporzyły uczniom ogromu radości. Zobaczcie zresztą sami... turlando na całego!

      Tego samego dnia, tyle że wczesnym rankiem, szóstoklasiści ruszyli do stolicy Dolnego Śląska. Zwiedzili stadion piłkarski oraz słynne wrocławskie ZOO. Pospacerowali urokliwymi uliczkami Starego Miasta, a na koniec skutecznie się "zakonspirowali"... 

      Szkolny sezon wycieczkowy 2021/2022 zamknęły klasy piąte, które 22 czerwca, a więc tuż przed rozdaniem świadectw, udały się do Poznania. Można powiedzieć, że to była wyprawa 'transportowa'. Najpierw autobus linii 832, potem tramwaj PTS, spacer, ruchome schody. Wszystko po to, żeby dotrzeć na film "Pan Wilk i spółka" oraz do Stacji Grawitacja. Opłacało się, zabawa była przednia!