• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

• W tym szczególnym dniu dziękujęmy wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty za ogromne poświęcenie i ciężką pracę. Wasze zaangażowanie, które otwiera drzwi kolejnym pokoleniom w przyszłość czyni ich życie lepszym dając siłę do walki i narzędzia do pokonania codziennych trudności.

Wam drodzy Uczniowie i Rodzice z okazji wspólnego świeta życzymy wiary w sens naszej pracy i cierpliwości w oczekiwaniu jej efektów.

• Nauczanie zdalne dla klasy 2a !!!

• UWAGA !!!

Klasa 2a Szkoły Podstawowej udaje się na  kwarantannę i nauczanie zdalne od 13.03 do 21.03

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące tej sprawy przesyłane będą za pośrednictwem dziennika elektronicznego LIBRUS

• OBIADY - Start od 14 października

• 14 października

Klasy 1-3 zjedzą obiad po 4 lekcji (już po zakończeniu zająć)
            Klasy 4-8 zjedzą obiad po 5 lekcji (też po zakończeniu swoich zajęć)

Od 15.10 obiady będą wydawane od godziny 11.00 do 13.30 z założeniem, że do 12.30 obiady spożywają dzieci z klas 1-3 a od 12.30 do 13.30 uczniowie z klas 4-8.

W związku z dopracowywaniem systemu wydawania posiłków na naszej nowej stołówce możliwe są zmiany w podanych zakresach o których oczywiście będziemy Państwa informować.

Przypominamy również, że od 19.10 rozpoczynamy wydawanie herbaty do śniadania dla dzieci. Zostajemy przy kwocie 3 zł od osoby za miesiąc + 1zł za ostatnie 10 dni października.

• Rusz się człowieku! - Pierwsza pomoc dla każdego.

• Zapraszamy wszystkich na zajęcia z pierwszej pomocy:

kl. I-III pn. 7.10-7.55

kl. IV-VI wt. 7.10-7.55

kl. VI-VIII śr. 7.10-7.55

W czasie warsztatów nie ma nudy! Uczymy się jak prawidłowo reagować w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Mało teorii, dużo praktyki. Dowiemy się jak prawidłowo przeprowadzić resuscytację, opatrzeć ranę, unieruchomić złamanie. Co robić w sytuacji wstrząsu anafilaktycznego czy padaczki. Chciałabym by uczniowie tworzyli zgrany zespół w którym mogą liczyć na swoją pomoc, zwłaszcza w ekstremalnych sytuacjach. Gwarantuję dużą dawkę adrenaliny.

Autorem zdjęć jest Zosia Chłościńska z klasy 8a.

Katarzyna Pielaszkiewicz

• UWAGA - wstrzymujemy wydawanie obiadów

• W związku z kwarantanną pracowników zajmujących się stołówką wstrzymujemy wydawanie obiadów do 14 października. Osoby które już zarezerwowały obiad na 12 i 13 października w aplikacji dostaną zwrot na swoje konto.

Jednocześnie proszę śledzić na bieżąco nasze informacje w związku z dynamiczną sytuacją pandemiczną

• Dzień Pustej Klasy

• Dnia 25 września cały świat obchodził tzw. Dzień Pustej Klasy. Jest to taki czas, który można wykorzystać na naukę w innym miejscu niż sala lekcyjna. Można wyjść do parku, lasu czy na łąkę. Klasa 6b wykorzystała ten dzień na naukę angielskiego na łonie natury czyli na trawce pod szkołą. Udowodniliśmy, że można uczyć się wszędzie :-)

Iwona Wiśniewska

• Dzień Głośnego Czytania

• Dnia 29.09 klasa 1b wzięła udział w Dniu Głośnego Czytania w bibliotece szkolnej. Uczniowie czytali sobie nawzajem przygotowane przez Panią Anitę książki.

Marta Jankowiak

• Dzień Chłopca

• Trochę wspomnień z okazji Dnia Chłopca i Pierwszego Dnia Jesieni.. Klasy pani Marty Jankowiak i pani Bożeny Lisiak.