• "Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę."

B. Franklin

• Podsumowanie działania Świetlicowego Koła   Naukowego

• Nasze Świetlicowe Koło Naukowe pomimo, iż nie awansowało przez 4 etapy do pierwszej 10, to i tak odniosło ogromny sukces. W ostatecznym podsumowaniu 4 etapów nasi mali Naukowcy zajęli 20 miejsce. Jest to ogromny sukces, gdyż do programu zgłoszonych było 2520 kół naukowych z całej Polski.

W czwartym etapie, w którym uczyliśmy się o świecie wirtualnym zajęliśmy 19 miejsce. Pracę konkursową przygotowaną przez nasze koło naukowe możecie zobaczyć niżej. Prace z pozostałych etapów również znajdziecie na stronie.

Dziękujemy za aktywny i twórczy udział podczas wspólnego eksperymentowania i zgłębiania tajemnic otaczającego nas świata. Mamy nadzieję, że od października ponownie rozpoczniecie z nami przygodę z nauką i zabawą.

• Mamy swoją MegaMisję

• Informacja właściwie jeszcze gorąca, bo spłynęła do nas dzisiaj rano. Mianowicie od września nasza świetlica rusza w MegaMisję i nasi uczniowie będą brali udział w warsztatach dotyczących bezpieczeństwa cyfrowego. Będą musieli pokonać przeszkody pozostawione przez Psotnika, a w zamian za zaangażowanie i trud będą zdobywać wiedzę i nagrody.

Pracę konkursową, którą doceniło jury udało się przygotować dzięki uczniom z klasy 1b, za co kolejny raz bardzo serdecznie dziękujemy.

Warto dodać, że mieli nie lada wyzwanie, gdyż w tym roku do projektów Fundacji Orange, czyli MegaMisji i SuperKoderów zgłosiło się 1112 placówek. Do każdego z nich komisja wybrała po 140 szkół i to właśnie my, dzięki zaangażowaniu naszych Pierwszaków (którym nie przeszkodziło nawet zdalne nauczanie) zostaliśmy zakwalifikowani do udziału w MegaMisji. Brawo  My! Z pewnością będziemy się świetnie bawić.

Zachęcamy do obejrzenia naszego cyfrowego zaproszenia, które zostało docenione:

• Już wkrótce

Strona jest w trakcie tworzenia