• Ogłoszenia dla wszystkich uczniów uczęszczających na religię

Konkurs na opowiadanie o narodzeniu Pana Jezusa

Szczegóły w regulaminie konkursu -> Regulamin konkursu

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

• 12.10.2020

Głos Cerekwicki

Drodzy uczniowie, zachęcamy do udziału w konkursie organizowanym przez Głos Cerekwicki! Zadanie konkursowe polega na wykonaniu rysunku lub fotografii w pięknej jesiennej oprawie uwzględniające naszą architekturę sakralną, czyli kościół, cmentarz, kapliczki, figurki, przydrożny krzyż. Więcej informacji znajdziecie w październikowym wydaniu Głosu .

• 2.10.2020

Konkurs: Różaniec - zrób to sam!

Serdecznie zachęcam wszystkich uczniów uczęszczających na katechezę do wykonania własnego różańca! Można różaniec wykonać wraz z rodziną. Zasada jest jedna: nie tworzymy z jedzenia. Jest tyle różnych ciekawych materiałów, że naprawdę nie trzeba wykorzystywać makaronu czy cukierków :) Prace przynosimy do p. Renaty Dybicz lub p. Natalii Wawrzyniak. Wszystkie prace zostaną wystawione do ogladania i podziwiania w kościele w Cerekwicy. Termin oddawania prac: 31.10.2020r.

• 1.10.2020

Różaniec

Październik, ze wzgędu na rocznicę objawień fatimskich (13.10) poświęcony jest Matce Bożej i modlitwie różańcowej. Serdecznie zachęcamy naszych uczniów oraz ich rodziny do udziału w nabożeństwie różańcowym, które odbywa się w parafii w Cerekwicy codziennie od podziałku do soboty o godzinie 18:00.