• Świetlicowy konkurs plastyczny na przygotowanie własnej książki pt. "Moje niezwykłe spotkanie z krasnalem"

• 15.04.2021 00:51
      • TERMIN: do 30 kwietnia

Drodzy uczniowie!
        Zbliża się ciekawe święto- Dzień Książki. Przypada ono na 23 kwietnia. Jak wszyscy wiecie, książka to nasz przyjaciel, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Może czasem nawet jej nie doceniamy? Jest to więc świetna okazja, aby ogłosić konkurs związany z książką, aby może bardziej docenić ją, podkreślić jej wartość. Myślę, że każdy z Was ma jakąś ulubioną książkę? Może też warto przy tej okazji przyjrzeć się, jak dokładnie wygląda książka, z czego się składa , co musi zawierać?
        Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Liczę jak zwykle na Wasze super pomysły i kreatywność.

Monika Horbacz
      • REGULAMIN KONKURSU

1. Celem tego konkursu będzie stworzenie własnej książki, książeczki, która będzie wyglądała podobnie jak ta wypożyczona lub kupiona.

2. Temat tej książki to: "Moje niezwykłe spotkanie z krasnalem".

3. Pamiętajcie o tym, aby Wasza książeczka zawierała: okładkę z ilustracją lub kilkoma, tytuł, autora, rozdziały z tytułami, kolorowe ilustracje, numery stron. Jeśli ktoś z Was lubi komiksy, to może stworzyć komiks na w/w temat.

4. Format pracy jest dowolny. Liczba stron dowolna. Technika wybrana, można połączyć kilka.

5. Prace należy przynosić do szkoły, do naszej dyżurki w godzinach pracy szkoły do końca kwietnia.